bu haberi digg'de paylaş... bu haberi delicious'da paylaş...BAĞEVİ RESTORAN'DA
DÜĞÜN-NİŞAN ORGANİZASYONLARI


Bağevi Restoran'da yaz aylarında Kır Düğünü şeklinde organizasyonlar yapılıyor. Bu organizasyonlar 200 kişi ile 500 kişi arasında olabilir. Hafta içine gelen organizasyonlarda 200 sayısının altına da inilebilir.

Her şeyden önce düğün tarihiniz ile ilgili olarak ODTÜ Genel Sekreterliği'ne başvurarak 1 ay öncesinden izin çıkartılması gerekir. Bu izin işleminden sonra bize gelerek bir organizasyon sözleşmesi yapılması gerekiyor.

Düğün ve nişan organizasyonlarımız da yemek, masa-sandalye süslemeleri, fotoğraf çekimi ve düğün kaydı(50 Ad.lik düğün albümü ve düğün kaydı CD'si) vereceğimiz kişi başı fiyata dahil olup bizim tarafımızdan karşılanıyor. Müzik ve düğün-nişan pastası ise organizasyon sahibine aittir.

Düğün ve nişan organizasyonlarımız yemekli yada kokteyl tarzında olabilir. Bunların içeriklerini aşağıda açıklayacağız. Süreleri ise, kokteyller 2 saat, yemekli düğünler 4 saat sürelidir. Kokteyllerde bistro masalar açılır ve servisler bu masalar üzerine yapılır. Misafirler ayakta ağırlanır. Sadece damat ve gelin için bir protokol masası hazırlanır ve süslenir. Başlama ve bitiş arasında geçen süre 2 saattir. Yemekli düğünlerimizde ise 10'ar kişilik yuvarlak masalar hazırlanır. Her misafir oturarak düğüne katılır. Masa ve sandalyeler süslenir. Yiyecek ve içecekler servis elemanları tarafından masalara servis edilir. Süresi 4saattir. (Örnek:saat 19.00'da başladıysa 23.00'de bitirilir.) Göldeki işletmeler saat 24.00'de kapatılacağı için düğün alanının en geç 23.30'da tamamen boşaltılması gerekmektedir. Düğün sahipleri tarafından dikkate alınması ve misafirlerine duyurulması gereken önemli bir ayrıntıdır.

Düğün ve kokteyllerimizde bütün yiyecekler restorantımızda hazırlanmaktadır. Bu yüzden misafirleriniz gelmese de yapılan anlaşmadaki kişi sayısı üzerinden ücret alınır.

Genel Sekreterlikten izin alındıktan sonra iki taraf arasında tarafımızdan hazırlanan sözleşme imzalanarak anlaşma yürürlüğe girer. Sözleşme imzalanmamış hiçbir başvuru tarafımızdan kesinleşmiş kabul edilmez ve izin alan bir başka tarafla sözleşme yapılabilir.

Üniversiteden alacağınız izin Göl Amirliği'ne bildirileceği için misafirleriniz sorunsuz bir şekilde kapılardan giriş yapabilir.

Sözleşme imzalandığı anda toplam tutarın %20'si kaparo olarak alınır, diğer kısmı ise düğün tarihinden 1 hafta önce ya müessesemize gelerek ödeme yapılır ya da vereceğimiz banka hesap numaramıza yatırılarak tarafımıza bilgi verilir. Düğün ya da nişan sırasında alınacak ekstra yiyecek ve içeceklerin bedeli düğün bitiminde menü fiyatları üzerinden ödemesi yapılır.

DÜĞÜN YA DA NİŞAN MÖNÜSÜ
GİRİŞ
Çorba (Seçmeli)

SALATA
Mevsim Salatası

ARA SICAK
Sigara Böreği
Sosis Tava

ANA YEMEK
İç Pilavla birlikte fırında kırmızı et yada tavuk

MEYVE

KOKTEYL MÖNÜSÜ
servis sırasına göre
Zeytin ezmeli Kanepe
Peynirli Kanepe
Sebzeli Kanepe
Taratorlu Kanepe
Limonda havuç ve marul
Patates Kroket
Sosis Tava Sigara Böreği
Kuruyemiş
Cips
Mevsim Meyveleri

İÇECEKLER

Meyve Suları
Cola
Fanta
Ayran
Soda

REZERVASYON İÇİN
telefon
0312.490 98 99
faks
0312.490 98 85
e-posta
eymirbagevi@ttmail.com